צור קשר

שעות קבלת קהל במשרדי הוועדה המקומית

ימים ב'+ ה' בין השעות 08:30 עד 13:00 בכל המחלקות למעט מח' פיקוח

בימי ד' קבלת קהל החל מהשעה 13:30 ועד 15:30 במחלקת הרישוי ובתאום מראש

קבלת קהל במחלקת הפיקוח תהיה ביום ה' בלבד מהשעה 8:30 ועד 13:00

קבלת קהל אצל מהנדס הוועדה תישאר בימים חמישי בלבד בתאום מראש

כתובת הוועדה : רחוב הציפורן 5 נצרת עלית 1700000

טלפון: 04-6468585

פקס: 04-6551346

דואר אלקטרוני של מהנדס הוועדה - אדר' יוסף חביב : Yousef@mavo.co.il

רשימת עובדי הוועדה ודרך התקשרות

מזכירות                                                טלפון                           כתובת דוא"ל

גנית כהן- מזכירת יו"ר הוועדה                 Ganit@mavo.co.il                     6583102

חנה אוסקר- מזכירת מהנדס הוועדה        Hana@mavo.co.il                      6583115

ג'קלין כהן                                              Jaklin@mavo.co.il                     6583114

אריה זוהר- ארכיב                                  Arie@mavo.co.il                       6583106

מרגלית אשטון                                       margalit@mavo.co.il                6583126         

סאהר עודה                                           Saher@mavo.co.il                     6583109

בודקי בקשות להיתר

יגאל אזולאי                                            Igal@mavo.co.il                      6583107

רשיד ח'טיב                                           Rashid@mavo.co.il                    6583113

ח'אלד טאטור                                         Haled@mavo.co.il                     6583116

שירין סכראן                                           Sheren@mavo.co.il                  6583127

אלה סיידר                                             Ela@mavo.co.il                         6583122

לובנא בטחיש                                         Lubna@mavo.co.il                   6583124

מח' פיקוח

מירב בסול- מנהלת מח' פיקוח                 Merav@mavo.co.il                   6583128

סוהייב נאשף                                          Suhaib@mavo.co.il                   6583111

לורנס קובטי                                           Lorence@mavo.co.il                 6583110

אסף רוסלנדר                                        assaf@mavo.co.il                      6583117

קאסם ח'טיב                                          kasem@mavo.co.il                   6583112

רון קורן                                                 ron@mavo.co.il                      6583120

מוחמד שלבי                                          mohamadA@mavo.co.il                6583125

מח' תכנון

עליזה וייס- אדריכלית הוועדה                  Aliza@mavo.co.il                      6583103

חיים בן שמעון                                        Haim@mavo.co.il                      6583123

ראמי ח'מיס                                           Ramy@mavo.co.il                     6583108

מוחמד תורכמאן                                     mohamad@mavo.co.il              6583105

מידענים 

חנין דראושה                                          Hanen@mavo.co.il                   6583121

ח'אלד טאטור                                         Haled@mavo.co.il                     6583116

 

 

צור קשר